مهاجرت با استفاده از بیت کوین و ارزهای دیجیتال

فهرست مطالب

با توجه به رشد چشم گیر ارزهای دیجیتال و حضور هوشمندانه بسیاری از ایرانیان در این بازار و رشد سرمایه ای که داشته اند بسیاری از فعالین این حوزه به دنبال راهکارهایی برای مهاجرت با استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند. در این مقاله به بررسی بهترین کشورها برای فعالین این حوزه و راهکاری های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری می‌پردازیم.

از آنجا که ارزهای دیجیتال در جهان به طور فزاینده ای مورد استقبال قرار گرفته اند، کشورها شروع به اجرای قوانین برای تنظیم آن کرده‌اند. برخی از کشورها فعالیت های ارزهای دیجیتال محدود و با وضع قوانین نظارتی و سخت گیری های قانونی به دنبال محدود کردن آن هستند و برخی دیگر با ارائه خدمات و قرار دادن دستگاه های خودپرداز بیت کوین و معافیت های مالیاتی برای ارزهای دیجیتال تبدیل به کشوری مناسب برای ورود دارندگان و فعالین حوزه ارزهای دیجیتال و بیت کوین شده اند.

با وجود این گرچه داشتن کیف پول دیجیتال بسیار سرمایه گذاری سودآوری به چشم می‌آید اما همیشه متنوع کردن سبد سرمایه گذاری و تبدیل مقداری از رمز ارزها به دارایی های مشهود همیشه عاقلانه است. این نوع سرمایه گذاری از سقوط غیرقابل پیش بینی بازار یا تغییرات ناگهانی قوانین مالیات با دستور دولت یا تغییرات غیر قابل پیش بینی جلوگیری می کند و کمک می‌کند با کاهش ریسک سرمایه گذاری بتوانید واکنش های سریعی به این اتفاقات نشان دهید.

یکی از بهترین روش های برای حفظ سرمایه و چابک سازی تصمیمات شما به عنوان یک فرد باهوش و فرصت شناس دریافت تابعیت دوم و مهاجرت با استفاده از بیت کوین به یک کشور ایمن تر برای ادامه فعالیت خودتان است.

خرید تابعیت دوم با بیت کوین

چه چیزی ماندگارتر از تابعیت دوم در یک کشور با ثبات و قابل اعتماد است؟ مهاجرت موضوع زمان بر و شامل پیش شرط های زیادی است ولی برخی کشورها برای جذب سرمایه گذاران و افراد خاصی طرح های ویژه‌ای ارائه می‌کنند و اقامت یا شهروندی به متقاضیان اعطا می‌کنند. وقتی به دنبال مهاجرت با استفاده از بیت کوین هستید حتما خرید تابعیت یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما است پس شما با کمک گروه مهاجرتی کوچینگ می توانید بیت کوین خود را سرمایه گذاری کرده و تابعیت دوم را که راهی برای افزایش فرصت ها و آزادی است خریداری کنید. 

مزایای خرید تابعیت دوم برای دارندگان ارزهای دیجیتال

  • معافیت های مالیاتی برای ارزهای دیجیتال
  • گسترش فرصت های جهانی برای سرمایه گذاری
  • سرمایه گذاری با ثبات با تابعیت دوم در یک کشور دوستار بیت کوین
  • ایمینی دارایی های شما با قوانین مالیاتی و پایداری سیاسی
  • سفر بدون نیاز به ویزا خصوصا در شرایط بحرانی
  • امکان داشتن حساب خارجی به عنوان یک شهروند بین المللی

بهترین کشورها برای معامله گران بیت کوین

در حالی که برخی از کشورها مقررات ضد بیت کوین را اجرا کرده اند، برخی آغوش خود را به سمت بیت کوین و سایر رمزارزها باز کرده اند. بعضی از این کشورهای دوست دار بیت کوین با اقداماتی مثل ساخت خودپردازهای بیت کوین ، اطمینان از معافیت های مالیاتی و جذب مشاغل وابسته به رمزارزها و گاه ارائه شهروندی با سرمایه گذاری با این رمز ارزها تبدیل به بهشتی برای سرمایه گذاران و دارندگان بیت کوین و سایر رمز ارزها شده و مهاجرت با استفاده از بیت کوین را به برنامه های مهاجرتی خود اضافه کرده و یا می‌توان خیلی ساده و فقط با شرط پرداخت پول به اقامت و شهروندی برسید.

کشور پرتغال

یکی از مهم ترین کشورهای دوست دار ارز دیجیتال پرتغال است ، جایی که معاملات رمزنگاری شخصی یا فردی از مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند و هیچ گونه سود سرمایه و مالیات بر درآمد ندارند. البته این معافیت های مالیاتی در مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، شرکت های مبتنی بر رمزنگاری یا بلاکچین ، صندوق های سرمایه گذاری رمزارزها و سایر مشاغل مربوط با رمزارزها اعمال نمی شود. این قبیل مشاغل با نرخ معمول 21٪ از درآمد خود مالیات خواهند داد.

شما می‌توانید به پرتغال مهاجرت کنید و با خرید ملک با حدود 350 هزار یورو اقامت طلایی این کشور را دریافت کنید.

کشور سنگاپور

این کشور پایدار از نظر ثبات سیاسی از معدود حوزه های قضایی است که از سیاست سود سرمایه صفر در مورد درآمد حاصل از ارزهای دیجیتال حمایت می کند. نظام پولی سنگاپور همچنین به برخی از شرکت های فعال در زمینه رمزارزها اجازه می دهد بدون مجوز ، در مدت زمان شش ماه فعالیت کنند. این امر طبق آخرین قانون خدمات پرداخت صادر شده است.

نهاد نظارتی این کشور همچنین اقداماتی در راستای کشور دوستدار رمزارز آغاز کرده است ، مانند انتشار دستورالعمل های عرضه اولیه سکه (ICO) در سال 2017. آنچه باعث جذابیت بیشتر سنگاپور برای کاربران و سرمایه گذاران رمزنگاری می شود این است که شما می توانید BTC و سایر ارزهای رمزپایه خود را در بازرگانان مختلف خرج کنید و آزادی عمل بسیار زیادی دارید.

کشور دومینیکا

یکی از بهشت های مالیاتی دنیا و معدود کشورهایی که ایرانی ها هنوز هم می‌توانند حتی بعد از شرایط کرونا و تحریم ها هم تابعیت دوم خود را از این کشور دریافت کنند و با در دست داشتن پاسپورت یک کشور معتبر به راحتی به کشورهای مختلف سفر کنند، کار و تجارت خود را توسعه دهند و همچنان به عنوان یک شهروند دومینیکایی از معافیت های مالیاتی این کشور استفاده کنند.

شما می‌توانید حتی هزینه های وکالتی خود را نیز از طریق بیت کوین پرداخت کنید. خرید پاسپورت از طریق بیت کوین در ایران را می‌توانید از طریق گروه مهاجرتی کوچینگ به عنوان تنها نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران انجام دهید.

شما با دریافت پاسپورت دومینیکا با بیت کوین می‌توانید از تحصیل رایگان، حق کار و خدمات درمانی رایگان در کشور انگلیس استفاده کنید. چرا که دومینیکا یکی از کشورهای همسود انگلستان است و زیر چتر ملکه انگلستان قرار دارد و پاسپورتش هم همتراز بریتانیا است.

سایر کشورهای محبوب رمزنگاری دوستانه

استرالیا (بریزبن) ، ایالات متحده (کالیفرنیا) ، نیوزیلند ، لیختن اشتاین و استونی و سوئد نیز از نظر نگهداری و استفاده از رمز ارزها در میان کشورهای مورد استقبال قرار دارند. مانند کشورهایی که قبلاً به آنها اشاره کردیم ، نحوه برخورد آنها با دارایی های دیجیتال بسته به مقررات و رویه های مالی آنها متفاوت است.

به همین دلیل قبل از تصمیم گیری برای مهاجرت با استفاده از بیت کوین به این کشورها، لازم است تحقیقات خود را در مورد نحوه برخورد و سیاست آنها در مورد بیت کوین و سایر رمزنگاری ها بیشتر کنید. گذشته از تمهیدات اساسی زندگی ، به وضعیت قانونی و مقررات یک کشور در مورد رمز ارزها نگاهی بیندازید. این به شما کمک می کند تا بدانید حوزه قضایی مورد نظر شما نسبت به بیت کوین و ارزهای رمزپایه و همچنین فناوری بلاکچین موضع مثبتی دارد یا خیر.

سوالات متداول در مورد مهاجرت با استفاده از بیت کوین

مهاجرت چه کمکی به سرمایه گذاری ما در ارزهای دیجیتال می‌کند؟

مهم ترین نکته این است که شما را از تغییرات قوانین نظارتی و مالیاتی تا حد زیادی مصون نگهدارد.

بهترین کشورها برای مهاجرت با بیت کوین کدام است؟

کشورهایی که قوانین معافیت های مالیاتی دارند و آینده این ارزها را به رسمیت شناخته اند اما نکته مهم تر این است که شما در آن کشور اقامت دائم، موقت یا پاسپورت دارید؟
کشوری که با کمترین دردسر به شما پاسپورت می‌دهد و معافیت های مالیاتی نیز دارد بهشت سرمایه داران حوزه بیت کوین است.

با چه مقدار بیت کوین می‌توان مهاجرت کرد؟

خرید ملک و خرید تابعیت بهترین روش مهاجرتی برای صاحبان ارزهای دیجیتال است که حدود 3 تا 5 بیت کوین هزینه دارد ولی روش های ارزان تری نیز وجود دارد که حتی با 1 دهم بیت کوین میتوانید مهاجرت کنید.

لیست کشورهای مناسب برای مهاجرت با استفاده از بیت کوین برای ایرانیان

1. پرتقال
2. اسپانیا
3. سنگاپور
4. رومانی
5. دومینیکا
6. آمریکا (کالیفرنیا)
7. استرالیا

جمع بندی و حدود هزینه مهاجرت با استفاده از بیت کوین

به یاد داشته باشید ، ما در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم و نحوه برخورد و استفاده از پول به طور مداوم در حال تغییر است. بنابراین اگر به فکر مهاجرت با استفاده از بیت کوین به یک سرزمین خارجی هستید که بتوانید از رمز ارزهای خود برای فرصت های تجاری استفاده کنید ، بهتر است به کشوری بروید که رویکرد مثبتی به چنین پیشرفت ها و فناوری های در حال توسعه داشته باشد. و یا به فکر دریافت پاسپورت معتبری که از طریق پرداخت پول و سرمایه گذاری حاصل میشود باشید و بعد از آن کشور هدف خود را برای زندگی انتخاب کنید.

نوع مهاجرتحدود قیمتکشورنتیجه اقدام
خرید پاسپورت3BTCدومینیکاپاسپورت
خرید ملک5BTCترکیهپاسپورت
خرید ملک1BTCترکیهاقامت قابل تمدید
خرید ملک5BTCیوناناقامت اروپا
خرید ملک7BTCاسپانیااقامت اروپا
سرمایه گذاری5BTCکانادااقامت دائم
استارتاپ ویزا2BTCکانادااقامت دائم
ویزای تحصیلی0.07BTCترکیهاقامت تحصیلی
ویزای کاری0.14BTCهلنداقامت قابل تمدید
استارتاپ ویزا0.4BTCانگلیساقامت کاری
جدول قیمت خدمات مهاجرت به بیت کوین (زمستان 99)

گروه مهاجرتی کوچینگ راهنمای شما در این مسیر است و شما با مشاوره رایگان می‌توانید بهترین روش برای رسیدن به اقامت یا شهروندی کشورهای متناسب با شرایط خودتان را انتخاب کنید.

شما میتوانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.
پیشنهاد میکنم این مقالات را هم بخوانید
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

برای دریافت اطلاعات فرم زیر را پر کنید