موسسه مهاجرتی در اصفهان

فهرست مطالب

معمولا اولین اقدام افراد برای مهاجرت بعد از تصمیم گیری قطعی، جمع آوری اطلاعات و مطالعه است. در این بین افرادی که به دنبال مهاجرت اصولی و مطمئن هستند درخواهند یافت که قدم گذاشتن در این مسیر نیاز به تجربه و دانش کافی است و همین موضوع افراد را به سوی مراجعه به موسسات مهاجرتی سوق خواهد داد. این موضوع برای پایتخت نشینان به آسانی قابل دستیابی است اما افراد در استان‌های بزرگی مثل اصفهان نیز به دلیل عدم آشنایی با متخصصان این حوزه در استان، برای استفاده از امکانات موسسات با تجربه و متخصص مجبور به سفرهای متعدد به تهران بودند و یافتن موسسه مهاجرتی در اصفهان تصمیم و کار سختی بود. اما امروز تیم کوچینگ اینجاست که به شما در یافتن موسسه مهاجرتی در اصفهان و دانستن معیارهای موسسه‌های مجرب کمک ویژه‌ای بکند.

چرا مراجعه به موسسه مهاجرتی در اصفهان به جای تهران؟

امروزه فکر و تصمیم به مهاجرت به دلایل متعددی در فکر همه‌ی حداقل برای یکبار هم که شده قدم گذاشته است اما شاید به دلیل عدم آشنایی با این پروسه و یا سختی آن را به زمان دیگری موکول کرده‌ایم. پیدا کردن یک موسسه مهاجرتی در اصفهان کار آنچنان سختی نیست، حداقل می‌توان گفت از سفرهای گاه و بی‌گاه به شهر تهران و یا پیدا کردن فردی مطمئن برای سپردن کارهای خود در این شهر آسان‌تر باشد. هرچقدر مصافت شهرها از تهران و مرکز کشور فاصله بگیرد، انجام امور مهاجرتی در تهران کار سخت‌تری خواهد بود.

موضوع دیگری که شاید افراد را به مراجعه به یک موسسه مهاجرتی در اصفهان به جای تهران متقاعد کند سرعت بیشتر روند کار خواهد بود چرا که در شهری مثل تهران طبیعی است که شما برای اقدام به مهاجرت توسط موسسات در صف طولانی‌تری قرار خواهید گرفت و مشخص نیسب با چه قیمت دلاری اقدام کنید و با چه قیمتی پرواز !!! تمامی این مسائل ممکن است موجب اضطراب یا حتی دلسردی از تصمیم به این بزرگی بشود و همچنین خستگی این پروسه شما را نسبت به تصمیمتان منصرف کند.

وکیل مهاجرت در اصفهان

احتمال دارد که در ابتدا با خواندن یک یا چند مقاله یا پرسش از دوستان و آشنایان تصمیم بگیرید که خودتان به تنهایی پروسه‌ی مهاجرت را پیش ببرید اما از قدیم هم زیاد شنیده‌ایم که کار را باید به کاردان سپرد. کاردان در پروسه‌ی مهاجرت چه کسی خواهد بود؟ وکلای مهاجرت افرادی چندین و چندبار این مسیر را با افراد مختلف با شرایط متفاوت طی کرده‌اند.

یک وکیل مهاجرتی خبره با تمامی مشکلات احتمالی در این مسیر آشناست و چه بهتر که با شریاط زندگی شما نیز آشنا باشد و یکی از دلایل پافشاری ما به استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی در اصفهان نیز همین موضوع است. چرا وکیل مهاجرتی شما وقتی به فرهنگ، منطقه و سبک زندگیتان تا حدی واقف باشد می‌تواند مشکلات احتمالی پیش روی شما را از سابقه‌ی موردهای مشابه قبلی پیش بینی کرده و درصد آن را تا حد زیادی کاهش دهد.

وکیل مهاجرت چه ویژگی‌هایی دارد؟

این روزها بیرون کشیدن مو از ماست کار سختی است و تنها نمی‌توان با توصیه‌ی دیگران و یا تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت به هر کسی در غالب وکیل مهاجرتی یا موسسه مهاجرت اطمینان کرد. توجه کنید که گول ظاهر قضایا را نخورید و فکر نکنید حتما باید وکیل شما در تهران که شهر بزرگتری است فعال باشد و ممکن است وکیل یک موسسه مهاجرتی در اصفهان یا شیراز و یا شهرهای دیگر سابقه‌ی درخشان‌تر یا تجربه‌ی بالاتری داشته باشد. خوب هرچه ترسیدید کافی است قصد ما فقط آگاهی است با کمی چاشنی ترس… فقط کافی است کمی باهوش باشید و به برخی معیارهای مهم وکلای مهاجرتی ریزبینانه‌تر توجه کنید این اولین قدم شما برای تمرین استقلال و تصمیم گیری بر مبنای اسناد و مدارک خواهد بود.

 • کار وکیل مهاجرت باید قانونی و مجوز فعالیتش در کشور مبدأ و مقصد دارای اعتبار باشد؛
 • مجوز کاری او بین‌المللی باشد؛
 • وکیل شما باید به قوانین هر دو کشور مسلط باشد؛
 • او باید دفتر کار داشته باشد؛
 • با وکلای کشور مقصد در ارتباط باشد؛
 • در جریان امور و مناسبات سیاسی باشد؛
 • وکیل باید سؤالات و دغدغه‌های شما را دقیق و شفاف توضیح دهد؛
 • داشتن تجربه‌ی کاری در همین حوزه برای وکلا بسیار مهم است؛
 • او باید با زبان‌های بین المللی آشنایی داشته باشد

پیدا کردن موسسه مهاجرتی در اصفهان برای تصویر آینده‌ای روشن

با یک جستجوی ساده احتمالا چندین و چند موسسه فعال در این حوزه در شهرهای مختلف خواهید یافت. سختی کار همین مرحله است که از بین این همه وبسایت و شبکه‌ی اجتماعی پیشنهاد شده‌ی موسسات به کدامیک می‌توان اعتماد کرد؟ برای مثال وقتی دنبال یک موسسه مهاجرتی در اصفهان هستید احتمالا از طریق دوست و آشنایان موارد زیادی به شما پیشنهاد شود. اما نقش شما برای تشخیص درست و غلط چه خواهد بود؟ پله پله اقدامات زیر را با ما همراه شوید:

 • نام او را به انواع مختلف جستجو کنید (در شبکه‌های مختلف)؛
 • وبسایت او را به خوبی بررسی کنید؛
 • رزومه‌ی او را مطالعه کنید و با جستجوی بیشتر از صحت اطلاعات آن مطمئن شوید؛
 • حضوراً به دفتر شخص یا مؤسسه مراجعه کنید؛
 • پیش از بستن قرارداد و حاصل شدن اعتماد با او جلسه گذاشته و صحبت کنید؛
 • سابقه کاری‌شان را بسنجید؛
 • در صورت امکان با مشتری‌های آن‌ها صحبت کنید.

کوچینگ یک موسسه مهاجرتی در اصفهان

کوچینگ با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه مهاجرت و اخذ ویزا به تازگی فعالیت آنلاین خود را توسعه داده و آماده‌ی ارائه خدمات با کیفیت مهاجرت برای همشهریان اصفهانی است. در این بین تمام تلاش ما ساده سازی فرآیند پیچیده‌ی مهاجرت برای مشتریان است. تیم ما در این مسیر با توسعه‌ی فرآیندهای دیجیتالی به تسریع و اثر بخشی فرآیند تصمیم گیری و مشاوره را در امور مهاجرت پرداخته‌ و در این راه با کمک مشاورین مجرب در کنار شما همشهریان اصفهانی است. تجربه‌های موفق و تخصص‌های متنوع این تیم روز به روز مارا برای کمک به شما قوی‌تر خواهد کرد.

 • تابعیت از طریق ویزا سرمایه گذاری – ترکیه، روسیه، کانادا و دومینیکا
 • اقامت دائم با سرمایه گذاری – ترکیه، روسیه، کانادا و دومینیکا
 • ویزا کارگر مهاجر ماهر – هلند و روسیه
 • ویزای تحصیلی دانشجویان – کانادا ، ایالات متحده ، انگلیس و اروپا

تیم مشاوره‌ای کوچینگ در شرکت‌های پیشرو مهاجرت در ایران و کشورهای مقصد همراه شماست تا در مسیری کم ریسک و عملی برای رسیدن به اهداف مهاجرتی‌تان قرار بگیرید. به عنوان یک موسسه مهاجرتی در اصفهان این باعث افتخار ما خواهد بود که ما را عنوان یک شریک قابل اعتماد برای مدیریت و محافظت از اطلاعات شخصی با شما همشهریان همکاری کنیم و قطعا تمام تلاشمان را خواهیم کرد که این فرآیند با شفافیت و آگاهی برای مشتری تبدیل به یک تجربه دلنشین شود چرا که اعتماد شما افتخار ماست.

شما میتوانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.
پیشنهاد میکنم این مقالات را هم بخوانید
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

برای دریافت اطلاعات فرم زیر را پر کنید