کانادا

کانادا

کانادا در قاره آمریکای شمالی قراردارد و از لحاظ مساحت دومین کشور بزرگ دنیاست. پایتخت این کشور شهر اتاوا (Ottawa) نام دارد اما بزرگترین شهرهای آن تورنتو و مونترال هستند. زبان‌های رسمی این کشور دو زبان انگلیسی و فرانسوی است. این کشور دارای 10 استان است با جمعیتی حدود 39 میلیون نفر و واحد پول آنها دلار کاناداست. کانادا با سیاست پارلمانی اداره می‌شود، تنوع نژادی و مذهبی در آن بسیار است و از جمله کشورهای پیشرو از جهت فرهنگی و اقتصادی است.

کانادا

به دلیل مساحت و وسعت بسیار زیاد، این کشور دارای آب‌وهوای متنوعی‌ست اما به طور کلی کشور سردی‌ست و بیشتر نقاط آن آب‌وهوایی به اصطلاح سرد و قطبی دارد. این کشور به دلیل شرایط بسیار مطلوب در اقتصاد، امنیت، آموزش و سلامت خود مقصد بسیاری از مهاجرین شده است. و از آن‌جایی که کشوری وسیع با جمعیتی کم است و بسیار درحال توسعه، همیشه نیروی کار و مهاجر به خود جذب کرده است. اما درکنار این مسئله این کشور مقصد بسیار جذابی برای توریست‌های سراسر دنیا بوده و هست از جمله مردم ایران.

موسسه ما از مجریان تور و کارشناسان ویزای کانادا با سال‌ها تجربه در امور اخذ ویزا و برگزاری تورهای مسافرتی به کانادا می‌باشد. مفتخریم که همه روزه در راستای خدمات رسانی برای اخذ ویزا کانادا پاسخ‌گوی شما باشیم. همچنین میتونید از پکیج‌ها و برنامه تورهای ما مطلع بشید و در یک سفری هیجان انگیز به کانادا با تور لیدر مجرب و با سابقه ما همراه بشید و یک سفری خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.

همچنین دریافت ویزای توریستی کانادا که معمولا به اندازه اعتبار پاسپورت صادر می‌شود (برای ایرانیان 5 ساله و چندبار ورود) پاسپورت خود را قوی‌تر کنید.

در طول هر سال میتونید 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشید.

برای آگاهی از مدارک مورد نیاز جهت اقدام برای دریافت ویزا و خدمات ویژه ما برای اخذ ویزا با کارشناسان ما در ارتباط باشید، و ویزای خود را با خیال راحت به ما بسپارید. همچنین از برنامه تورهای کانادا ما با خبر بشید و ثبت‌نام کنید.

 

021-88377507

شنگن

برای دریافت اطلاعات فرم زیر را پر کنید