,

کالج لاکچری ITTC

فهرست مطالب

این روزها بازار مهاجرت داغ داغ است و افراد به دنبال روش‌های مختلف برای مهاجرت تحصیلی هستن. البته تحصیل در کشوری خارجی صرفا به معنی مهاجرت نخواهد بود چرا که هدف افراد زیادی از چنین تصمیمی فقط بالا بردن سطح علمی و بازگشت به کشور خود برای کار است. تیم کوچینگ با سابقه‌ی درخشان خود در زمینه‌ی مهاجرت پیشنهاد‌های ویژه‌ای برای هر دو گروه افراد ارائه خواهد کرد. مشارکت این تیم با کالج‌های معتبر و ویژه‌ای در کشور ترکیه مثل کالج لاکچری ITTC به افراد برای انتخاب بهترین شیوه‌ی ادامه تحصیل و یا مهاجرت کمک خواهد کرد.

کالج لاکچری ITTC

امروزه دانش آموزان و دانشجویان به دنبال راه‌های مختلف ادامه تحصیل در کشورهای پیشرفته و موفق دنیا اند که بتوانند تضمینی برای آینده‌ی شغلی و تحصیلی خود در کشوری دیگر بیابند. کالج لاکچری ITTC با هدف کمک و همراهی این افراد، اقدام به مشارکت با کالج معتبر و بین المللی انگلیس کرده است. این موسسه با تضمینی 100 درصد شما را برای پذیرش در دانشگاه‌های بزرگ ترکیه و حتی اروپا و آمریکا آماده خواهد کرد.

ممکن است این عبارت پذیرش 100 درصدی به چشم شما شعار گونه و یا غیر واقعی باشد اما باید بگوییم که اینطور نیست. دانش آموزان در این کالج بین المللی زیر نظر اساتید مجرب اروپا و آمریکا برای شرکت در آزمون YOS و SAT آماده می‌شوند، کیفیت بالای آموزش در کالج لاکچری ITTC عدم نیاز به هرگونه کمک دیگری برای دریافت پذیرش از دانشگاه‌های دولتی ترکیه را تضمین خواهد کرد.

البته تضمین ما به همین جا ختم نخواهد شد و درصورتی که داوطلبین به تنهایی موفق به قبولی در دانشگاه‌های دولتی نشدند نیازی به نگرانی نیست و می‌توانند با کمک کالج شانس خود را در دانشگاه‌های پیشرفته‌ی خصوصی ترکیه امتحان کنند. نکته‌ی ویژه در خصوص این قبیل دانشگاه‌های ترکیه آن است که شرایط ثبت نام شما در این قبیل دانشگاه‌ها با کسانی که به تنهایی اقدام به ثبت نام می‌کنند متفاوت است، و این تفاوت در آن است که کالج لاکچری ITTC تضمینی ویژه بر پذیرش شما و به ویژه بورس تحصیلی و تخفیف شما خواهد داشت.  

ittc

امنیت و آسایش دانش آموزان کالج لاکچری ITTC

تنها بخشی از خدمات این کالج در طی این مدت 9 ماهه‌ کافی است تا بهترین تجربه‌ی آموزش و تحصیل در کشور ترکیه برای دانش آموزان و داوطلبین آزمون‌ها رقم بخورد. این موضوع به خصوص برای دانش آموزان کالج که نسبت به مهاجرین دیگر از سن کمتری برخوردارند اهمیت ویژه‌ای دارد.

  • شرکت در کلاس‌های VIP با جمعیت بسیار کم 3 الی 5 نفره کیفیت آموزش و یادگیری دانش آموزان در کالج لاکچری ITTC را تضمین می‌کند.
  • تضمین قبولی در دانشگاه‌های دولتی و خصوصی معتبر ترکیه استرس و نگرانی را از دانش آموزان دور کرده و اجازه می‌دهد به دور از هرگونه نگرانی و به معنای واقعی یادگیری را تجربه کنند.
  • امکان دریافت ID برای والدین که از این طریق مسیر تحصیل فرزندان خود را از راه دور کنترل کرده و پیشرفت روز افزون آن را به آسانی مشاهده کنند. این ویژگی امکان مشاهده و بررسی هفتگی آنالیز درسی دانش آموزان را برای والدین فراهم می‌کند.
  • دانش آموزان می‌توانند با انتخاب خود از بین رشته‌های تحصیلی مسیر آینده‌ی شغلی خود را انتخاب کرده و همچنین تنها بعد از مدت 3 ماه و آنالیز توسط مشاورین کالج لاکچری ITTC دانشگاه مورد نظر خود را متناسب با سطح خود انتخاب کنند.
  • بهره مندی از اساتید جوان و بروز از کشورهای اروپایی و آمریکا موقعیت فوق العاده‌ای برای دانش آموزان کالج رقم خواهد زد. این دانش آموزان امکان استفاده از تجربیات اساتید دانشگاه‌های بزرگ را نیز خواهد داشت.
  • تامین سلامت روحی و روانی یکی از اهداف ویژه‌ی ما در کالج لاکچری ITTC با کمک روانشناسان خبره است، که کمک خواهند کرد دانش آموزان همواره در سلامت کامل بیشترین بهره را از آموزش در کالج ببرند و به نتایج مدنظر خود دست یابند.
  • قرارگیری کالج در بخش پر جنب و جوش اروپایی شهر استانبول
  • دید فوق العاده‌ی خوابگاه‌های دانشجویی به دریا با فاصله‌ی بسیار نزدیک
  • برخورداری از آشپزهای خبره‌ی ایرانی و ترک با غذاهای با کیفیت و متناسب با ذائقه‌ی ایرانی
  • فاصله‌ی نزدیک کالج به مرکز شهر استانبول و همچنین دانشگاه‌های بزرگ و معتبر ترکیه
تصاویر لاکچری کالج استانبول

هزینه ثبت نام در کالج لاکچری ITTC

ادامه‌ی تحصیل و مهاجرت در سن کم مزایای متعددی برای دانش آموزان و والدین آن‌ها به دنبال خواهد داشت. از مهم‌ترین این موارد می‌باید به هزینه‌ی کم آن اشاره نمود. ادامه‌ی تحصیل در کالج لاکچری ITTC علاوه بر تضمین آینده‌ی شغلی و تحصیلی افراد و همچنین خدمات ویژه‌ای هزینه‌ی بسیار کمی خواهد داشت. تنها با پرداخت 1300 دلار پروسه‌ی اولیه‌ی ثبت نام داوطلبین انجام خواهد شد. دانش آموزان پس از تکمیل پروسه‌ی تحصیل خود در نهایت با تکمیل پرداخت 15 هزار دلار تحصیل خود در یکی از دانشگاه‌های معتبر ترکیه را تضمین خواهد کرد. اعتبار بالای این موسسه به افراد کمک خواهد کرد که حتی از دانشگاه‌های بزرگ دنیا مثل دانشگاه‌های اروپا و آمریکا نیز پذیرش بگیرند.

و در نهایت…

انتخاب مهاجرت تصمیم سختی است که شرایط سخت امروزه همه را در این دو راهی انتخاب قرار داده است. از بهترین شیوه‌های مهاجرت، باید به مهاجرت تحصیلی از مقاطع مختلف اشاره کرد که دانشجویان و دانش آموزان برای پذیرش در مقاطع بالا مثل دکتری و کارشناسی ارشد تنها با گذراندن در دوره‌ها و آزمون‌های GRE، GMAT و یک آزمون زبان مثل تافل و یا آیلتس پا به این پروسه خواهند گذاشت. این مسیر برای دانش آموزان با مدرک دیپلم در ایران تا حدی متفاوت است چرا که بیشتر دانشگاه‌های بزرگ بدون گذراندن دوره‌ی کالج قادر به پذیرش دانشجویان ایرانی نخواهند بود. از این رو تیم ما با همراهی کالج لاکچری ITTC به دنبال یافتن بهترین مسیر برای داوطلبین ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی و امریکایی است که در این مسیر شما را با مشاوره‌های تخصصی همراهی خواهیم کرد و هرگز تنها نخواهیم گذاشت.

لاکچری کالج استانبول

چرا شرکت در کالج؟

ممکن است این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که چرا بیشتر افراد پیشنهاد شرکت در کالج‌های خارجی دارند. این موضوع به این دلیل است که معمولا دریافت پذیرش تحصیلی برای دوره‌ی کارشناسی کار سخت‌تری است دلیل آن هم نظام‌های آموزشی متفاوت کشورها است که معادل سازی و مشابهت کمی بین مدرک دیپلم و مدرک دریافتی دیگر کشورها است.

از این رو مشاوران مهاجرتی مثل مشاوران تیم کوچینگ به افراد تحصیل در کالج‌های معتبری مثل کالج لاکچری ITTC را پیشنهاد می‌کنند که ضمن آشنایی بیشتر با محیط کاری و علمی رشته‌ی تخصصی، با دریافت مدرک آن مسیر هموارتری برای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی ایجاد می‌کند.

اهمیت دیگر این مسئله، موضوع سن و زمان مهاجرت است. مسئله‌ی واضحی است که هرچه سن افراد کمتر باشد راحت‌تر با مقوله‌ی مهاجرت و سختی‌های آن کنار خواهند آمد چرا که این افراد با سرعت بیشتری با تفاوت‌های کشور مقصد آشنا خواهند شد و عادت می‌کنند. علاوه بر این تخصص و مدارک لازم برای مقاطع پایین‌تر و سن کمتر موارد آسان‌تری است و مسیر راحت‎تری پیش روی مهاجرین خواهد بود.

لاکچری کالج

کالج و دانشگاه چه تفاوتی دارند؟

سیستم آموزشی کشور ما از ابتدا به گونه‌ای بوده که واژه‌ای مثل واژه‌ی کالج در هاله‌ای از ابهام تعریف می‌شود و معمولا ما در ذهن خود سعی در معادل سازی آن داریم. ما اینجا هستیم که تفاوت این دو مقطع تحصیلی را بررسی کنیم.

اگر بخواهیم با همان سیستم معادل سازی پیش برویم می‌توانیم کالج را مقطعی شبیه به دانشگاه با جمعیت کمتر دانست. چرا جمعیت کم؟ چون کالج‌ها معمولا موسسات آموزشی کوچک و وابسته به دانشگاه‌های بزرگ‌اند و تخصص اصلی‌شان در مورد چند رشته‌ی محدود است. اما پیش می‌آید که کالج‌های بزرگی مثل کالج لاکچری ITTC رشته‌های متعددی را پوشش بدهند و دانش آموزان در رشته‌های مختلفی را مورد پذیرش قرار بدهند.

در کالج‌ها معمولا بیشتر بر روی مهارت‌های عملی دانش آموزان تمرکز می‌شود و اساتید از توانایی آن‌ها برای ورود به بازار کار اطمینان حاصل می‌کنند. اما برخی افراد نیز هدف متفاوتی از رفتن به کالج دارند. این افراد قصد آشنایی بیشتر با رشته خود، محیط دانشگاهی و به طور کلی محیط علمی رشته‌ی خود را دارند و قصد آن‌ها ورود به دانشگاه‌های بزرگ بعد از اتمام تحصیل می‌باشد. کالج لاکچری ITTC از جمله کالج‌هایی است که دانشجویان را در هر دو مسیر یعنی ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر و همچنین انتخاب شغل و کسب درآمد همراهی می‌کند.

چرا مهاجرت به ترکیه؟

در سالهای گذشته کشور ترکیه پیشرفت عجیب و خیره کننده‌ای در حوزه تحصیلات دانشگاهی کسب کرده است و این موضوع همراه با همجواری آن با کشور ما آن را به گزینه‌ای عالی برای مهاجرت تحصیلی و یا حتی شروع پروسه‌ی مهاجرت تبدیل کرده است. این کشور در شرایط امروزی نرخ ارز به جای کشورهایی مثل کانادا و آمریکا به روی میز آمده است. علاوه بر این عدم نیاز به دریافت ویزا و هزینه‌های بسیار کمتر نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکا پروسه‌ی مهاجرت را بیش از پیش آسوده کرده است. همچنین فعالیت کالج‌های معتبر و موفقی مثل کالج لاکچری ITTC محبوبیت آن را در بین متقاضیان مهاجرت و ادامه تحصیل بیشتر کرده است.

نزدیکی کشور ترکیه به کشور ما باعث شده در چند سال گذشته هموطنان متعددی آن را برای مهاجرت، زندگی و حتی خرید ملک و سرمایه گذاری انتخاب کنند. این موضوع باعث شده که مردم این کشور بیش از گذشته با فرهنگ خلق و خوی مردم کشور ما آشنا شده و آمادگی پذیرش آن‌ها را در محل زندگی خود داشته باشند. علاوه بر این پیشرفت بسیار خوب این کشور در حوزه‌ی علمی و دانشگاهی آن را به سکوی پرشی برای مهاجرت به کشورهای بزرگ دنیا تبدیل کرده است.

کالج ittc

چگونگی ورود به دانشگاه‌های ترکیه

شاید برای شما جالب باشد که بدانید کشور ترکیه تا چند سال پیش مثل کشور ما برای پذیرش دانشجویان آزمونی شبیه به کنکور سراسری برگزار می‌کرد. اما این موضوع پس از رونق آزمون‌های غیر متمرکز ست SAT و YOS به طور کلی کنار گذاشته شد. با این اتفاق مسیر دانش آموزان به کلی تغییر پیدا کرد و آن‌ها قادر هستند تنها با سنجش مهارت‌های هوش، ریاضی و زبان‌های ترکی و انگلیسی خود را برای حضور در دانشگاه‌های سرشناس ترکیه آماده کنند. کالج‌های معتبری مثل کالج لاکچری ITTC تمهیدات ویژه‌ای برای دانش آموزان و آزمون‌های یوس و ست پیش بینی کرده و آمادگی کامل افراد در این آزمون‌ها و همچنین قبول در دانشگاه را تضمین خواهند کرد.

شما میتوانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.
پیشنهاد میکنم این مقالات را هم بخوانید
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

برای دریافت اطلاعات فرم زیر را پر کنید