گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه

فهرست مطالب

به شما تبریک می‌گوییم اگر امروز شما اینجا و در این مقاله با ما همراه هستید به این معنی است که شما به خوبی از پس مسیر دریافت پذیرش یکی از دانشگاه‌های آلمان برآمده‌اید. حسابی خسته نباشید. اکنون وقت آن است که مجدد کفش آهنین خود را بپوشید و برای گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه آماده شوید. البته سختی این مسیر به انتخاب شما بستگی خواهد داشت. برای کم کردن این سختی با کوچینگ همراه شوید. توجه داشته باشید که حتی اگر پذیرشی از دانشگاه‌های آلمان ندارید نیز در این مقاله پیشنهاد فوق العاده‌ی ما شامل حال شما هم خواهد شد.

پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آلمان

داوطلبین مهاجرت در مسیر انتخاب کشور مقصد نام کشورهای زیادی را به عنوان کشور مناسب برای مهاجران می‌شنوند. احتمالا نام کشور آلمان را در بین این قبیل کشورها زیاد شنیده باشید. این کشور صنعتی با اقتصاد قوی سالیانه دانشجویان و داوطلبین کاری زیادی را برای اقامت می‌پذیرد. صنعت و اقتصاد قوی این کشور کوچینگ را نیز بر آن داشته تا راه را برای شما هموارتر کند. به این صورت که به شما کمک می‌کند تنها در دوره‌ای 9 ماهه پذیرش دانشگاه و گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه و ویزای آلمان را به دست آورید.

چرا نیاز به وقت سفارت آلمان است؟

احتمالا تا امروز با مراحل کاری سفارت‌های کشورهای مختلف آشنا هستید. روند کار در سفارت آلمان مثل کشور امریکا و یا کانادا نیست که شما مورد مصاحبه قرار بگیرید و گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه و یا هر کشور دیگری فقط برای انجام انگشت نگاری و تحویل مدارک درخواستی است. در واقع با گرفتن پذیرش دانشگاهی و یا پیشنهاد شغلی شما می‌توانید خود را یک دانشجو و یا کارمند آلمانی حساب کنید و نگرانی از بابت رد یا پذیرش ویزا نخواهید داشت.

معضل تعیین وقت سفارت آلمان

محبوبیت امروزی مهاجرت به کشورهای صنعتی و پیشرفته‌ی اقتصادی مثل آلمان صف‌های طویلی از داوطلبان برای گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه، ایران و دیگر کشورهای حاشیه ایجاد کرده است. مشکل اینجاست که برای قرارگیری در این صف باید مدت طولانی در حدود دو سال منتظر ماند.

این مسئله نیز مانند مشکلات دیگری که در مسیر مهاجران قرار دارد راه‌های میانبر و فوت کوزه گری است. کوچینگ اینجاست تا با روش مخصوص خودش شما را در راه گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه در کوتاه‌ترین زمان ممکن یاری کند. پس نگران نباشید. مزیت دریافت ویزا آلمان از ترکیه نیز در زمان کوتاهی است که نسبت به دیگر کشورها خواهد داشت.

قانون دریافت ویزا آلمان و سایر کشورها

موضوع کمک کننده و مهمی که در خصوص دریافت ویزا وجود دارد آن است که اگر شما اقامت یکساله‌ی یک کشور دوم رو داشته باشید بعد از شش ماه از زمان دریافت اقامت می‌توانید برای گرفتن ویزای کشور سوم اقدام کنید. اینجاست که داشتن اقامت یکساله‌ی یک کشور دوم مثل کشور ترکیه کمک به تسریع روند دریافت وقت خواهد کرد. چراکه بعد از گذشت شش ماه از اقامتتان در ترکیه توانایی گرفتن وقت سفارت کشور سومی مثل آلمان را خواهید داشت. در این صورت با گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه دیگر نیاز به گذراندن نزدیک دو سال زمان در صف سفارت آلمان در ایران نخواهید داشت.

برخی از موسسات مشابه با این روند را با خرید ملک در ترکیه و یا اجاره انجام می‌دهند که باید گفت در این صورت برنامه‌ی مشخصی برای وقت تلف شده‌ی دانشجو ریخته نمی‌شود، علاوه بر این نیازمند مبلغ زیادی برای سرمایه گذاری به روی ملک در ترکیه خواهد بود در صورتی که فرد قصد ماندن در این کشور را ندارد.

شیوه‌ی کار کوچینگ برای گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه

نکته‌ی مهمی که در خصوص دانشجویان و یا کارمندان کشوری مثل کشور آلمان صدق می‌کند نیاز آن‌ها به یادگیری زبانی غیر از انگلیسی مثلا در این مورد زبان آلمانی است. گرچه ممکن است کلاس‌ها و اساتید انگلیسی زبان در دانشگاه شما فعالیت داشته باشند و شما برای تحصیل به زبان انگلیسی مشکل نداشته باشید. اما لازم است برای زندگی در این کشور و ارتباط با اطرافیان آشنایی متوسطی با این زبان داشته باشید.

اینجاست که کوچینگ برای شما یک تیر و دو نشان خواهد زد. به این صورت که در اقدامی شگفت انگیز پذیرش کالج ITTC را برای شما فراهم کرده و برنامه‌ی فوق العاده‌ای برای شش ماه انتظار شما تا وقت سفارت ریخته است. ما به شما کمک خواهیم کرد تا با گرفتن پذیرش کالج ITTC علاوه بر این که از امکانات آموزشگاه و دوره‌ی آموزش زبان آلمانی بهره مند می‌شوید از زمان خود بهترین استفاده‌ی ممکن را بکنید.

در این صورت در مدت زمانی که کوچینگ مشغول اقدام برای پذیرش گرفتن برای شماست، شما به تقویت زبان آلمانی و سایر مهارت‌های خود می‌پردازید و تنها بعد از گذشت شش ماه از اقامت شما  قادر به گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه خواهید بود. مدت زمان دریافت ویزا آلمان از سفارت ترکیه نیز مدت کمی در حدود 45 تا 90 روز به طول خواهد انجامید.

و در نهایت…

سختی مسیر مهاجرت جدای از مسائل مالی و وضعیت ارز به دلیل نا آشنایی متقاضیان است. چرا که نیازمند آشنایی با قوانین کشورهای متعدد و راه‌های میانبر مثل گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه را دارد. همکاری و کمک گرفتن از تیمی مثل تیم کوچینگ علاوه بر دانش بالا نسبت به قوانین مهاجرت کشورهای مختلف به شما اطمینان خاطری برای طی کردن مسیر مهاجرت خواهد داد. ما کنار شما هستیم.

شما میتوانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.
پیشنهاد میکنم این مقالات را هم بخوانید
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

برای دریافت اطلاعات فرم زیر را پر کنید