رویداد مهاجرتی موسسه کوچینگ

مشاوره حضوری برای مهاجرت تحصیلی (اصفهان)

مشاوره خصوصی با نرجس قاسمی مشاور ارشد در حوزه مهاجرت تحصیلی با بیش از 50 پرونده موفق تحصیلی در رشته های هنر و معماری به کشور های امریکا و کانادا 

تاریخ: 29هم شهریور

قیمت: ۹۰ هزار تومان
نرجس رستمی

وبینار صفر تا صد مسیر مهاجرت تحصیلی

این جلسه به مدت 75 دقیقه به شما مشاوره میده و هم اینکه شمارو ارزیابی میکنه که در نهایت ارزیاب و مشاور ما بر اساس موقعیت شما بهترین راه هارو بهتون پیشنهاد کنه و ضعف ها و قوت های موقعیتتون رو به شما نشون بده و در نهایت شما بعد از این جلسه قطعا به هیچ جست و جو در اینترنت یا روش های دیگر برای گرفتن پاسخ و یافتن راه نیازی نخواهید داشت

تاریخ: ۳۰ هم شهریور

ساعت: ۶ عصر

قیمت: ۱۵۰ هزار تومان
وبینار مهاجرت تحصیلی

وبینار جامع مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

مشاور های کوچینگ همه تحصیل کرده و با سابقه بالای مشاوره و همینطور سابقه ی بالای اجرایی پرونده های مهاجرتی می باشند همینطور به صورت تخصصی در زمینه رشته های هنر ، معماری و علوم انسانی میتونن مسیر آینده شمارو روشن تر برای شما برنامه ریزی کنند.

تاریخ: ۳۰ هم شهریور
ساعت: ۶ عصر

قیمت: ۲۵۰ هزار تومان
ثبت نام زود هنگام و کد تخفیف: ۱۹۹ هزار تومان
رضا مرادی

تصمیم برای مهاجرت یکی از سخت‌ترین انتخاب‌های ما است چرا که از وضعی که سال‌ها با آن خو گرفته‌ایم و از لحاظ فرهنگ و زبان برای ما شناخته شده است و شبکه‌ی ارتباطی و تجربه زندگی زیادی در آن داریم خارج می‌شویم و با انبوهی از گزینه‌ها از جمله کشور، شهر و روش مهاجرتی رو به رو می‌شویم. و این فضای برای ما پر از ابهام و چالش است.

این روز‌ها که به دلیل مشکلات اقتصادی، سیاسی کشورمان تقاضا برای مهاجرت رو به افزایش است با انبوهی از موسسات و افراد غیر حرفه‌ای در این مسیر مواجه می‌شویم که اطلاعات غلط و دام‌هایی از پیشنهادهای وسوسه انگیز به متقاضیان مهاجرت ارائه می‌کنند و به این فضای پر ابهام دامن می‌زنند.

همواره در چنین مواردی فرد تصمیم گیرنده به فرد خبره‌ای نیاز دارد که چندین بار این مسیر را پیموده و از چالش‌ها و نکات مسیر آگاه است و به در تصمیم گیری و انتخاب مسیر و گزینه‌ی متناسب با توانمندی و علایقش به او کمک کند.

موسسه کوچینگ از سال ۸۲ در حوزه خدمات ویزا و اقامت مشغول به فعالیت است و همواره در تلاش بوده که در این مسیر مثل یک راهنما و مربی راه بلد در کنار همراهان خود باشد. و در این انتخاب سخت فضایی آرام و تصویری واقع گرایانه و روشن پیش رو شما قرار دهد.